SUPA24
Άλλο
Άλλο
Άλλο
399 000 €
(4 640 € / τ.μ.)
Πώληση
2
1
86 τ.μ.
Calle Manzanilla, Fuengirola

υπνοδωμάτιο2
επίπεδα86 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

This 2-bedroom duplex apartment, built in 2019, is located in the Monte Paraíso complex in Torreblanca. It has a southwest orientation and open views ...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 24ημέρες
Ενημερώθηκε: 23ημέρες

Τοποθεσίες

Calle Manzanilla, Fuengirola
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Your Overseas Home

Your Overseas Home