SUPA24
Άλλο
Άλλο
Άλλο
600 000 €
(6 061 € / τ.μ.)
Πώληση
3
2+
99 τ.μ.
Avenida de la Encarnación, Fuengirola

υπνοδωμάτιο3
επίπεδα99 τ.μ.
μπάνια2+
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Spacious 3-Bedroom Apartment in Prime Fuengirola Location – Ideal for Living or Investment This well-proportioned 3-bedroom, 2-bathroom apartment offe...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 56ημέρες
Ενημερώθηκε: 27ημέρες

Τοποθεσίες

Avenida de la Encarnación, Fuengirola
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Your Overseas Home

Your Overseas Home