SUPA24
Άλλο
Άλλο
Άλλο
675 000 €
(4 688 € / τ.μ.)
Πώληση
4
1
144 τ.μ.
Carrer Berlín, Finestrat

υπνοδωμάτιο4
επίπεδα144 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΝαί
στάθμευσηΝαί
κατάστασηΝέα κατασκευή
υπόγειοΟχι
ταράτσαΝαί

Περιγραφή

V srdci malebného Finestratu nabízíme jedinečný rezidenční projekt tvořený 14 byty včetně apartmánů v přízemí a vzdušných penthousů, který kombinuje m...

Χωρίς έπιπλα
Ηλικία της προσφοράς: 2ημέρες
Ενημερώθηκε: 2ημέρες

Τοποθεσίες

Carrer Berlín, Finestrat

Δημόσιες παροχές

MOJE NEMOVITOST u moře - Tsvetomir Evgeniev Zlatkovski

Nikša Marinkovič