SUPA24
Άλλο
Άλλο
Άλλο
515 000 €
(3 527 € / τ.μ.)
Πώληση
3
1
146 τ.μ.
CALLE DARRERE CASES, Finestrat

υπνοδωμάτιο3
επίπεδα146 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

???? Novostavba Luxusní apartmán s výhledem na moře v Balcón de Finestrat ????Objevte tento exkluzivní zvýšený dům, který se nachází v jedné z nejvyhl...

Χωρίς έπιπλα
Ηλικία της προσφοράς: 1ημέρες
Ενημερώθηκε: 1ημέρες

Τοποθεσίες

CALLE DARRERE CASES, Finestrat

Δημόσιες παροχές

IBERO CASA Real Estate

Jiří Švancara MBA