SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
450 000 €
(6 164 € / τ.μ.)
Πώληση
2
2+
73 τ.μ.
CALLE DARRERE CASES, Finestrat

υπνοδωμάτιο2
επίπεδα73 τ.μ.
μπάνια2+
ανελκυστήραςΝαί
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΝαί

Περιγραφή

NEUBAU WOHNANLAGE MIT MEERBLICK IN FINESTRAT~~Neubau-Wohnanlage mit Meerblick in Finestrat.~~Die Anlage besteht aus 9 Blöcken mit je 9 Wohnungen.~Es g...

Παράμετροι

Εξοπλισμός & χαρακτηριστικά

Δημιουργήθηκε από Τεχνητή Νοημοσύνη

ΘέαΤαράτσαΠάτωμαΤύπος κτιρίουΑνοιχτός χώρος διαβίωσηςΛούτροΚαμπίνα ντουςΞεχωριστή τουαλέταΣυσκευές κουζίναςΞύλινο πάτωμαΠεζοδρόμιοΨηλά ταβάνιαΜετά την ανακατασκευήΦυσικό φωςΜοντέρνΚατάλληλο για κατοικίδιαΕπιπλωμένο

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 3ημέρες
Ενημερώθηκε: 3ημέρες

Τοποθεσίες

CALLE DARRERE CASES, Finestrat
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

MAYMAR