SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
2 240 000 €
(10 616 € / τ.μ.)
Πώληση
2
2+
211 τ.μ.
AVENIDA CARMEN (DEL), Estepona

υπνοδωμάτιο2
επίπεδα211 τ.μ.
μπάνια2+
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΝαί

Περιγραφή

Bahía de Estepona, Estepona.

Estepona, conocido como el 'pueblo de las mil flores', fusiona de manera perfecta un rico legado cultural con el encan...

Παράμετροι

Δημιουργήθηκε από Τεχνητή Νοημοσύνη

ΘέαΠάτωμαΑνοιχτός χώρος διαβίωσηςΛούτροΚαμπίνα ντουςΣυσκευές κουζίναςΞύλινο πάτωμαΠεζοδρόμιοΨηλά ταβάνιαΦυσικό φωςΜοντέρνΤαράτσαΕπιπλωμένο

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 493ημέρες
Ενημερώθηκε: 492ημέρες

Τοποθεσίες

AVENIDA CARMEN (DEL), Estepona
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

STRAND PROPERTIES