SUPA24
Άλλο
Άλλο
Άλλο
1 895 000 €
(15 533 € / τ.μ.)
Πώληση
1
2+
122 τ.μ.
BARRIO VELERIN (EL), Estepona

υπνοδωμάτιο1
επίπεδα122 τ.μ.
μπάνια2+
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Bahía del Velerín is an exclusive residential community ideally positioned between Marbella and Estepona. Residents enjoy a stunning pool area complet...

Παράμετροι

Εξοπλισμός & χαρακτηριστικά

Δημιουργήθηκε από Τεχνητή Νοημοσύνη

ΘέαΤαράτσαΑνοιχτός χώρος διαβίωσηςΣυσκευές κουζίναςΤζάκι

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 6ημέρες
Ενημερώθηκε: 6ημέρες

Τοποθεσίες

BARRIO VELERIN (EL), Estepona
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Málaga Home Sales

Málaga Home Sales