SUPA24
Άλλο
Άλλο
Άλλο
850 000 €
(5 862 € / τ.μ.)
Πώληση
4
2+
145 τ.μ.
Avenida Matas Verdes, Estepona

υπνοδωμάτιο4
επίπεδα145 τ.μ.
μπάνια2+
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Spacious 4-Bedroom apartment located in the sought-after beachside complex of Hacienda del Sol, this quiet and private. apartment enjoys a south-to-we...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 5ημέρες
Ενημερώθηκε: 5ημέρες

Τοποθεσίες

Avenida Matas Verdes, Estepona
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Málaga Home Sales

Málaga Home Sales