SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
7 600 000 €
(7 190 € / τ.μ.)
Πώληση
6+
2+
1.057 τ.μ.
Calle Sierra de Cazorla, Estepona

υπνοδωμάτιο6+
επίπεδα1.057 τ.μ.
μπάνια2+
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Duplex penthouse Estepona is the rare integration of privacy, scale, and refined design along the Mediterranean. Set within an exclusive beachfront en...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 20ημέρες
Ενημερώθηκε: 20ημέρες

Τοποθεσίες

Calle Sierra de Cazorla, Estepona
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Baerz & Co Luxury Homes International