SUPA24
Άλλο
Άλλο
Άλλο
749 000 €
(6 688 € / τ.μ.)
Πώληση
2
2+
112 τ.μ.
Calle Sierra de Cazorla, Estepona

υπνοδωμάτιο2
επίπεδα112 τ.μ.
μπάνια2+
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

This sophisticated penthouse offers a unique modern urban living experience and stands out for its impressive panoramic views of the sea, mountains, a...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 26ημέρες
Ενημερώθηκε: 25ημέρες

Τοποθεσίες

Calle Sierra de Cazorla, Estepona
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Your Overseas Home

Your Overseas Home