SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
483 000 €
(4 879 € / τ.μ.)
Πώληση
2
2+
99 τ.μ.
CALLE LUZ DE LA, Estepona

υπνοδωμάτιο2
επίπεδα99 τ.μ.
μπάνια2+
ανελκυστήραςΝαί
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΝαί

Περιγραφή

Willkommen in dieser brandneuen Entwicklung, wo Qualität und Komfort aufeinandertreffen. Diese ikonische Entwicklung bietet 67 moderne Apartments im a...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 30ημέρες
Ενημερώθηκε: 30ημέρες

Τοποθεσίες

CALLE LUZ DE LA, Estepona
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Alcantara & Good