SUPA24
Άλλο
Άλλο
Άλλο
549 000 €
(5 660 € / τ.μ.)
Πώληση
3
2+
97 τ.μ.
Calle Sierra de Cazorla, Estepona

υπνοδωμάτιο3
επίπεδα97 τ.μ.
μπάνια2+
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

PENTHOUSE WITH SPECTACULAR SEA VIEWS IN THE NEW PHASE OF PUERTO BLANCO ESTEPONA PORT This stunning luxury penthouse is set in one of the most desirabl...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 32ημέρες
Ενημερώθηκε: 27ημέρες

Τοποθεσίες

Calle Sierra de Cazorla, Estepona
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Your Overseas Home

Your Overseas Home