SUPA24
Άλλο
Άλλο
Άλλο
770 000 €
(4 140 € / τ.μ.)
Πώληση
4
1
186 τ.μ.
Calle Trajano, Estepona

υπνοδωμάτιο4
επίπεδα186 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΝαί
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΝαί

Περιγραφή

Představujeme vám tuto mimořádnou nemovitost, která se nachází v prestižní *Costalita Urbanization, v srdci Nové zlaté míle v Esteponě, jedné z nejvyh...

Χωρίς έπιπλα
Ηλικία της προσφοράς: 37ημέρες
Ενημερώθηκε: 37ημέρες

Τοποθεσίες

Calle Trajano, Estepona

Δημόσιες παροχές

IBERO CASA Real Estate

Jiří Švancara MBA