SUPA24
Άλλο
Άλλο
Άλλο
1 495 000 €
(4 672 € / τ.μ.)
Πώληση
4
2+
320 τ.μ.
Calle Sierra de Cazorla, Estepona

υπνοδωμάτιο4
επίπεδα320 τ.μ.
μπάνια2+
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

We proudly present one of the most authentic and beautiful Andalusian Cortijos with stables separate guest house in the Estepona area! Dream location ...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 53ημέρες
Ενημερώθηκε: 23ημέρες

Τοποθεσίες

Calle Sierra de Cazorla, Estepona
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Your Overseas Home

Your Overseas Home