SUPA24
Άλλο
Άλλο
Άλλο
1 300 000 €
(5 328 € / τ.μ.)
Πώληση
3
2+
244 τ.μ.
Camino de Cortes, Estepona

υπνοδωμάτιο3
επίπεδα244 τ.μ.
μπάνια2+
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Discover the pinnacle of opulent living in these luxury Estepona apartments for sale in El Campanario Country Club, featuring a collection of 88 magni...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 56ημέρες
Ενημερώθηκε: 26ημέρες

Τοποθεσίες

Camino de Cortes, Estepona
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Your Overseas Home

Your Overseas Home