SUPA24
Άλλο
Άλλο
Άλλο
655 000 €
(6 359 € / τ.μ.)
Πώληση
3
1
103 τ.μ.
Calle Sierra de Cazorla, Estepona

υπνοδωμάτιο3
επίπεδα103 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΝαί

Περιγραφή

Tento krásný světlý elegantní apartmán se dvěma ložnicemi a dvěma koupelnami v Selwo, Estepona nabízí dokonalou kombinaci přírody, světla a pobřežního...

Παράμετροι

Δημιουργήθηκε από Τεχνητή Νοημοσύνη

ΤαράτσαΘέαΦυσικό φωςΑνοιχτός χώρος διαβίωσηςΕπιπλωμένο

Χωρίς έπιπλα
Ηλικία της προσφοράς: 97ημέρες
Ενημερώθηκε: 30ημέρες

Τοποθεσίες

Calle Sierra de Cazorla, Estepona

Δημόσιες παροχές

IBERO CASA Real Estate

Jiří Švancara MBA