SUPA24
Άλλο
Άλλο
Άλλο
425 000 €
(2 656 € / τ.μ.)
Πώληση
5
1
160 τ.μ.
Calle Sierra de Cazorla, Estepona

υπνοδωμάτιο5
επίπεδα160 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΝαί
κατάστασημετά την ανακατασκευή
υπόγειοΟχι
ταράτσαΝαί

Περιγραφή

Exkluzivní dvoupatrový penthouse v Bahía Dorada - možnost získání licence na pronájem pro turisty

Prostorný dům u moře - investice s potenciálem turi...

Παράμετροι

Δημιουργήθηκε από Τεχνητή Νοημοσύνη

ΤαράτσαΘέαΜετά την ανακατασκευήΞύλινες δοκοίΣυσκευές κουζίναςΤζάκιΛούτροΚαμπίνα ντουςΠλυντήριοΦυσικό φωςΜοντέρν

Χωρίς έπιπλα
Ηλικία της προσφοράς: 109ημέρες
Ενημερώθηκε: 21ημέρες

Τοποθεσίες

Calle Sierra de Cazorla, Estepona

Δημόσιες παροχές

IBERO CASA Real Estate

Jiří Švancara MBA