SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
352 000 €
(4 757 € / τ.μ.)
Πώληση
2
1
74 τ.μ.
Carrer de Sant Jaume, es Castell

υπνοδωμάτιο2
επίπεδα74 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

In the heart of Es Castell, this carefully designed property invites you to experience the essence of Mediterranean living. A home where light, design...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 2ημέρες
Ενημερώθηκε: 2ημέρες

Τοποθεσίες

Carrer de Sant Jaume, es Castell
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Portal Menorca - Grupo Inmobiliario