SUPA24
Άλλο
Άλλο
Άλλο
97 900 €
(1 632 € / τ.μ.)
Πώληση
4
1
60 τ.μ.
Elx / Elche

υπνοδωμάτιο4
επίπεδα60 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Pokud hledáte útulný byt k nastěhování, máme pro vás ideální byt!
Představujeme tento skvělý byt, kompletně zrekonstruovaný, aktualizovaný, nabízející...

Χωρίς έπιπλα
Ηλικία της προσφοράς: 155ημέρες
Ενημερώθηκε: 8ημέρες

Τοποθεσίες

Elx / Elche

Δημόσιες παροχές

IBERO CASA Real Estate

Jiří Švancara MBA