SUPA24
Άλλο
Άλλο
Άλλο
1 500 000 €
(6 881 € / τ.μ.)
Πώληση
4
2+
218 τ.μ.
Carrer de sa Torre Blanca, Eivissa

υπνοδωμάτιο4
επίπεδα218 τ.μ.
μπάνια2+
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Amazing flat of 218 m2, consisting of a large living room, kitchen, four bedrooms and three bathrooms. The terrace of 63m2 overlooks the pool and can ...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 53ημέρες
Ενημερώθηκε: 23ημέρες

Τοποθεσίες

Carrer de sa Torre Blanca, Eivissa
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Your Overseas Home

Your Overseas Home