SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
105 000 €
(1 591 € / τ.μ.)
Πώληση
Ατυπος
1
66 τ.μ.
CALLE BEDOLL, Cornellà de Llobregat

υπνοδωμάτιοatypical
επίπεδα66 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Oportunidad de inversión en vivienda con inquilino de renta antigua. Piso exterior situado en una tercera planta con ascensor, lo que garantiza buena ...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 9ημέρες
Ενημερώθηκε: 9ημέρες

Τοποθεσίες

CALLE BEDOLL, Cornellà de Llobregat
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

María BERENGUER