SUPA24
Άλλο
Άλλο
Άλλο
385 000 €
(2 037 € / τ.μ.)
Πώληση
3
1
189 τ.μ.
PLAZA ESPAÑA (DE), Casares

υπνοδωμάτιο3
επίπεδα189 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΝαί
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΝαί

Περιγραφή

Objevte tento výjimečný realitní skvost v jedné z nejperspektivnějších oblastí Costa del Sol, zasazený do klidné a přírodně krásné urbanizace Casares ...

Χωρίς έπιπλα
Ηλικία της προσφοράς: 30ημέρες
Ενημερώθηκε: 30ημέρες

Τοποθεσίες

PLAZA ESPAÑA (DE), Casares

Δημόσιες παροχές

IBERO CASA Real Estate

Jiří Švancara MBA