SUPA24
Σπίτι και περιβάλλον; θέα
Ταράτσα; θέα, φυσικό φως
Σπίτι και περιβάλλον; θέα
415 000 €
(4 663 € / τ.μ.)
Πώληση
4
2+
89 τ.μ.
PLAZA ESPAÑA (DE), Casares

υπνοδωμάτιο4
επίπεδα89 τ.μ.
μπάνια2+
ανελκυστήραςΝαί
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΝαί

Περιγραφή

شقق مطلة على البحر في منطقة مميزة في كاساريس
توفر كاساريس، وهي منطقة سكنية مشهورة في كوستا ديل سول في السنوات الأخيرة، ظروف معيشية مثالية بمرافقها وطب...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 82ημέρες
Ενημερώθηκε: 82ημέρες

Τοποθεσίες

PLAZA ESPAÑA (DE), Casares
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

TEKCE Real Estate