SUPA24
Άλλο
Άλλο
Άλλο
398 000 €
(5 237 € / τ.μ.)
Πώληση
3
1
76 τ.μ.
Calle Finlandia, Calp

υπνοδωμάτιο3
επίπεδα76 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΝαί
στάθμευσηΝαί
κατάστασηΝέα κατασκευή
υπόγειοΟχι
ταράτσαΝαί

Περιγραφή

V klidné rezidenční části v Calpe najdete deset pečlivě navržených apartmánů a podkrovních bytů, které kombinují moderní komfort s příjemnou atmosféro...

Χωρίς έπιπλα
Ηλικία της προσφοράς: 3ημέρες
Ενημερώθηκε: 3ημέρες

Τοποθεσίες

Calle Finlandia, Calp

Δημόσιες παροχές

MOJE NEMOVITOST u moře - Tsvetomir Evgeniev Zlatkovski

Nikša Marinkovič