SUPA24
279 000 €
(2 214 € / τ.μ.)
Πώληση
3
1
126 τ.μ.
Partida Manzanera, Calp

υπνοδωμάτιο3
επίπεδα126 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

This renovated apartment is located in the heart of Calpe. Upon entering the apartment, to the left, there is a spacious living room, a kitchen with a...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 1ημέρες
Ενημερώθηκε: 1ημέρες

Τοποθεσίες

Partida Manzanera, Calp
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Your Overseas Home

Your Overseas Home