SUPA24
Άλλο
Άλλο
Άλλο
415 000 €
(4 323 € / τ.μ.)
Πώληση
3
1
96 τ.μ.
Avenida Rumania, Calp

υπνοδωμάτιο3
επίπεδα96 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΝαί
στάθμευσηΝαί
κατάστασηΝέα κατασκευή
υπόγειοΟχι
ταράτσαΝαί

Περιγραφή

V malebném městě Calpe, kde se střídají písečné pláže, živé promenády a ikonický skalní masiv Peñón de Ifach, vzniká exkluzivní rezidenční projekt o 2...

Χωρίς έπιπλα
Ηλικία της προσφοράς: 9ημέρες
Ενημερώθηκε: 9ημέρες

Τοποθεσίες

Avenida Rumania, Calp

Δημόσιες παροχές

MOJE NEMOVITOST u moře - Tsvetomir Evgeniev Zlatkovski

Nikša Marinkovič