SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
189 900 €
(2 566 € / τ.μ.)
Πώληση
Ατυπος
1
74 τ.μ.
Carrer Luxemburg, Blanes

υπνοδωμάτιοatypical
επίπεδα74 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Planta baja de tres habitaciones completamente reformado, ofrece una combinación perfecta entre ubicación, rentabilidad y tranquilidad. Situado en un ...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 10ημέρες
Ενημερώθηκε: 10ημέρες

Τοποθεσίες

Carrer Luxemburg, Blanes
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Pedro HERAS