SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
218 000 €
(4 844 € / τ.μ.)
Πώληση
1
1
45 τ.μ.
Avinguda del Municipi, Benidorm

υπνοδωμάτιο1
επίπεδα45 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Excellent opportunity to acquire in property this flat located in the KRONOS BUILDING, which is one of the most luxurious skyscrapers, specifically th...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 494ημέρες
Ενημερώθηκε: 493ημέρες

Τοποθεσίες

Avinguda del Municipi, Benidorm
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

CENTURY 21 Evolution