SUPA24
Άλλο
Άλλο
Άλλο
937 000 €
(7 264 € / τ.μ.)
Πώληση
4
1
129 τ.μ.
Paseo Marítimo de Poniente, Benidorm

υπνοδωμάτιο4
επίπεδα129 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΝαί
στάθμευσηΝαί
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Představujeme vám jeden z nejluxusnějších nových rezidenčních projektů na pobřeží Costa Blanca, situovaný v první linii u slavné pláže Poniente v Beni...

Μερικώς επιπλωμένο
Ηλικία της προσφοράς: 1ημέρες
Ενημερώθηκε: 1ημέρες

Τοποθεσίες

Paseo Marítimo de Poniente, Benidorm

Δημόσιες παροχές

MOJE NEMOVITOST u moře - Tsvetomir Evgeniev Zlatkovski

Nikša Marinkovič