SUPA24
Άλλο
Άλλο
Άλλο
919 000 €
(7 533 € / τ.μ.)
Πώληση
4
1
122 τ.μ.
Carril del Siroco, Benalmádena

υπνοδωμάτιο4
επίπεδα122 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΝαί
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΝαί

Περιγραφή

SBÍRKA HILL

Kde se Středomoří stane součástí vašeho domova

Představte si, že se každé ráno probouzíte s mořem před očima, jak velkými okny proudí mě...

Χωρίς έπιπλα
Ηλικία της προσφοράς: 1ημέρες
Ενημερώθηκε: 1ημέρες

Τοποθεσίες

Carril del Siroco, Benalmádena

Δημόσιες παροχές

IBERO CASA Real Estate

Jiří Švancara MBA