SUPA24
Άλλο
Άλλο
Άλλο
493 000 €
(7 250 € / τ.μ.)
Πώληση
3
1
68 τ.μ.
Carril del Siroco, Benalmádena

υπνοδωμάτιο3
επίπεδα68 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΝαί
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΝαί

Περιγραφή

Apartmán snů na pláži - Puerto Marina, Benalmádena

Dokážete si představit, že se každé ráno probouzíte s výhledem na moře?

Χωρίς έπιπλα
Ηλικία της προσφοράς: 1ημέρες
Ενημερώθηκε: 1ημέρες

Τοποθεσίες

Carril del Siroco, Benalmádena

Δημόσιες παροχές

IBERO CASA Real Estate

Jiří Švancara MBA