SUPA24
Άλλο
Άλλο
Άλλο
137 000 €
(8 059 € / τ.μ.)
Πώληση
1
1
17 τ.μ.
Carril del Siroco, Benalmádena

υπνοδωμάτιο1
επίπεδα17 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΝαί
στάθμευσηΝαί
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

V jedné z nejvyhledávanějších částí Benalmádeny na slunném pobřeží Costa del Sol nabízíme útulné studio apartmán, který představuje ideální kombinaci ...

επιπλωμένο
Ηλικία της προσφοράς: 3ημέρες
Ενημερώθηκε: 3ημέρες

Τοποθεσίες

Carril del Siroco, Benalmádena

Δημόσιες παροχές

MOJE NEMOVITOST u moře - Tsvetomir Evgeniev Zlatkovski

Nikša Marinkovič