SUPA24
Άλλο
Άλλο
Άλλο
3 515 000 €
(7 777 € / τ.μ.)
Πώληση
4
1
452 τ.μ.
Carril del Siroco, Benalmádena

υπνοδωμάτιο4
επίπεδα452 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΝαί
κατάστασηΝέα κατασκευή
υπόγειοΟχι
ταράτσαΝαί

Περιγραφή

Objevte tento ultra-luxusní penthouse na klíč v Reserva del Higuerón.

Jedinečná příležitost na pobřeží Costa del Sol, připravená k nastěhování.

Χωρίς έπιπλα
Ηλικία της προσφοράς: 29ημέρες
Ενημερώθηκε: 29ημέρες

Τοποθεσίες

Carril del Siroco, Benalmádena

Δημόσιες παροχές

IBERO CASA Real Estate

Jiří Švancara MBA