SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
233 000 €
(5 178 € / τ.μ.)
Πώληση
1
1
45 τ.μ.
Avenida Gamonal, Benalmádena

υπνοδωμάτιο1
επίπεδα45 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΝαί
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΝαί

Περιγραφή

Apartment for sale in the Gamonal area. Ideal as an investment (tourist rentals are permitted in the community) or for enjoying on holidays or year-ro...

επιπλωμένο
Ηλικία της προσφοράς: 82ημέρες
Ενημερώθηκε: 10ημέρες

Τοποθεσίες

Avenida Gamonal, Benalmádena
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

iSolar Properties