SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
4 299 500 €
(7 263 € / τ.μ.)
Πώληση
3
2+
592 τ.μ.
URBANIZACION ALBORADA, Benahavís

υπνοδωμάτιο3
επίπεδα592 τ.μ.
μπάνια2+
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΝαί

Περιγραφή

Penthouse in Benahavís with panoramic sea views for sale. Discover a stunning penthouse in Benahavís with panoramic sea views for sale, located in an ...

Παράμετροι

Εξοπλισμός & χαρακτηριστικά

Δημιουργήθηκε από Τεχνητή Νοημοσύνη

ΘέαΠάτωμαΑνοιχτός χώρος διαβίωσηςΞεχωριστή τουαλέταΦυσικό φωςΤζάκι

επιπλωμένο
Ηλικία της προσφοράς: 494ημέρες
Ενημερώθηκε: 494ημέρες

Τοποθεσίες

URBANIZACION ALBORADA, Benahavís
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Nevado Realty