SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
2 400 000 €
(3 404 € / τ.μ.)
Πώληση
5
2+
705 τ.μ.
Calle Pacheca Alta, Benahavís

υπνοδωμάτιο5
επίπεδα705 τ.μ.
μπάνια2+
ανελκυστήραςΝαί
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΝαί

Περιγραφή

Designed for those who value the convenience of single- floor living, this elegant ground floor home offers a perfect combination of spaciousness, pri...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 4ημέρες
Ενημερώθηκε: 2ημέρες

Τοποθεσίες

Calle Pacheca Alta, Benahavís
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Lucas Fox Marbella