SUPA24
Άλλο
Άλλο
Άλλο
435 000 €
(4 943 € / τ.μ.)
Πώληση
2
2+
88 τ.μ.
CALLE TORRE ESTERIL, Benahavís

υπνοδωμάτιο2
επίπεδα88 τ.μ.
μπάνια2+
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Modern 2-bedroom, 2-bathroom apartment in the sought-after urbanisation Los Robles de Los Arqueros. Enjoy a spacious west-facing terrace with afternoo...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 54ημέρες
Ενημερώθηκε: 23ημέρες

Τοποθεσίες

CALLE TORRE ESTERIL, Benahavís
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Your Overseas Home

Your Overseas Home