SUPA24
Άλλο
Άλλο
Άλλο
430 000 €
(2 389 € / τ.μ.)
Πώληση
3
2+
180 τ.μ.
Calle Pacheca Alta, Benahavís

υπνοδωμάτιο3
επίπεδα180 τ.μ.
μπάνια2+
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Elegant West-Facing Duplex Penthouse in Parque Botánico, Benahavis, with Touristica Licence. This spacious and beautifully presented west-facing duple...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 53ημέρες
Ενημερώθηκε: 21ημέρες

Τοποθεσίες

Calle Pacheca Alta, Benahavís
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Your Overseas Home

Your Overseas Home