SUPA24
Άλλο
Άλλο
Άλλο
470 000 €
(4 017 € / τ.μ.)
Πώληση
2
2+
117 τ.μ.
Calle Pacheca Alta, Benahavís

υπνοδωμάτιο2
επίπεδα117 τ.μ.
μπάνια2+
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Middle Floor Apartment, Benahavís, Costa del Sol. 2 Bedrooms, 2 Bathrooms, Built 0 m2. Setting : Frontline Golf, Close To Shops, Close To Town, Close ...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 53ημέρες
Ενημερώθηκε: 21ημέρες

Τοποθεσίες

Calle Pacheca Alta, Benahavís
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Your Overseas Home

Your Overseas Home