SUPA24
Άλλο
Άλλο
Άλλο
357 000 €
(4 407 € / τ.μ.)
Πώληση
2
2+
81 τ.μ.
Calle Pacheca Alta, Benahavís

υπνοδωμάτιο2
επίπεδα81 τ.μ.
μπάνια2+
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

This fantastic 2 bed 2 bath apartment is fully furnished and tastefully decorated. A south-east facing private terrace overlooks the El Paraíso golf c...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 54ημέρες
Ενημερώθηκε: 22ημέρες

Τοποθεσίες

Calle Pacheca Alta, Benahavís
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Your Overseas Home

Your Overseas Home