SUPA24
Άλλο
Άλλο
Άλλο
850 000 €
(6 538 € / τ.μ.)
Πώληση
3
2+
130 τ.μ.
CALLE TORRE ESTERIL, Benahavís

υπνοδωμάτιο3
επίπεδα130 τ.μ.
μπάνια2+
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Sunset‑Facing Contemporary Luxury in Los Arqueros Ideal for buyers seeking a turn‑key luxury home with strong lifestyle appeal. This immaculate first ...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 50ημέρες
Ενημερώθηκε: 19ημέρες

Τοποθεσίες

CALLE TORRE ESTERIL, Benahavís
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Your Overseas Home

Your Overseas Home