SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
175 000 €
(2 612 € / τ.μ.)
Πώληση
2
1
67 τ.μ.
Passeig de Joan Miró, Bellreguard

υπνοδωμάτιο2
επίπεδα67 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΝαί
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΝαί

Περιγραφή

A la platja de Bellreguard, en un edifici de quatre plantes i a 100 metres del mar, presentem en infografia arquitectònica aquest atractiu apartament ...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 24ημέρες
Ενημερώθηκε: 24ημέρες

Τοποθεσίες

Passeig de Joan Miró, Bellreguard
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

PARASOL NETWORKS INMOBILIARIA