SUPA24
Άλλο
Άλλο
Άλλο
670 000 €
(6 768 € / τ.μ.)
Πώληση
5
1
99 τ.μ.
Begur

υπνοδωμάτιο5
επίπεδα99 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΝαί
στάθμευσηΝαί
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

**Byt na prodej na pobřeží Costa Brava s turistickou licencí - Váš ráj u moře!

Objevte tento velkolepý luxusní byt, kompletně zrekonstruovaný a připr...

Παράμετροι

Εξοπλισμός & χαρακτηριστικά

Δημιουργήθηκε από Τεχνητή Νοημοσύνη

ΤαράτσαΘέαΣυσκευές κουζίναςΚαμπίνα ντουςΞύλινο πάτωμαΜετά την ανακατασκευήΦυσικό φως

Χωρίς έπιπλα
Ηλικία της προσφοράς: 163ημέρες
Ενημερώθηκε: 9ημέρες

Τοποθεσίες

Begur

Δημόσιες παροχές

IBERO CASA Real Estate

Jiří Švancara MBA