SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
995 000 €
(6 910 € / τ.μ.)
Πώληση
3
2+
144 τ.μ.
Carrer del Call, Barcelona

υπνοδωμάτιο3
επίπεδα144 τ.μ.
μπάνια2+
ανελκυστήραςΝαί
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Exclusive, tastefully renovated property in the heart of Barcelona's Gothic Neighbourhood .

Located just steps from Plaça Sant Jaume, Barcelona City...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 6ημέρες
Ενημερώθηκε: 6ημέρες

Τοποθεσίες

Carrer del Call, Barcelona
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Lucas Fox Barcelona