SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
415 000 €
(5 321 € / τ.μ.)
Πώληση
3
1
78 τ.μ.
Carrer de la Independència, Barcelona

υπνοδωμάτιο3
επίπεδα78 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

3-Zimmer-Wohnung (85 m² bebaut / 78 m² Nutzfläche) mit Aufzug und optionalem Parkplatz Calle Independencia, Barcelona

Diese helle und funktionale 3-...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 8ημέρες
Ενημερώθηκε: 8ημέρες

Τοποθεσίες

Carrer de la Independència, Barcelona
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

iad España