SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
1 795 000 €
(8 086 € / τ.μ.)
Πώληση
5
2+
222 τ.μ.
Carrer d'Ausiàs Marc, Barcelona

υπνοδωμάτιο5
επίπεδα222 τ.μ.
μπάνια2+
ανελκυστήραςΝαί
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΝαί

Περιγραφή

Fantastic luxury apartment with three double bedrooms, plus two offices that could be used as additional bedrooms, three bathrooms, a kitchen and an i...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 21ημέρες
Ενημερώθηκε: 3ημέρες

Τοποθεσίες

Carrer d'Ausiàs Marc, Barcelona
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Lucas Fox Barcelona