SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
262 500 €
(3 281 € / τ.μ.)
Πώληση
2
2+
80 τ.μ.
Calle Igara, Arona

υπνοδωμάτιο2
επίπεδα80 τ.μ.
μπάνια2+
ανελκυστήραςΝαί
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΝαί

Περιγραφή

Apartamento moderno y prácticamente nuevo con 2 dormitorios, 2 baños, balcón, garaje, ascensor y piscina!

Este apartamento moderno y prácticamente ...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 1ημέρες
Ενημερώθηκε: 1ημέρες

Τοποθεσίες

Calle Igara, Arona
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

CONCEPT IMMO TENERIFE