SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
198 000 €
(3 143 € / τ.μ.)
Πώληση
2
1
63 τ.μ.
Carrer La Sèquia, Altea

υπνοδωμάτιο2
επίπεδα63 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Apartamento reformado de estilo contemporáneo en el casco antiguo de Altea, ubicado en una tranquila calle en la parte baja del casco histórico, a tan...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 2ημέρες
Ενημερώθηκε: 2ημέρες

Τοποθεσίες

Carrer La Sèquia, Altea
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Altea Life Real Estate