SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
845 000 €
(11 419 € / τ.μ.)
Πώληση
2
2+
74 τ.μ.
Calle Vereda Corta, Alcobendas

υπνοδωμάτιο2
επίπεδα74 τ.μ.
μπάνια2+
ανελκυστήραςΝαί
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΝαί

Περιγραφή

Lucas Fox presents Cando Living, a new build with 76 apartments of various layouts and excellent communal areas , designed to offer a high level of we...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 20ημέρες
Ενημερώθηκε: 20ημέρες

Τοποθεσίες

Calle Vereda Corta, Alcobendas
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Lucas Fox Madrid