SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
850 000 €
(12 143 € / τ.μ.)
Πώληση
Ατυπος
2+
70 τ.μ.
Carrer de Girona, Alacant / Alicante

υπνοδωμάτιοatypical
επίπεδα70 τ.μ.
μπάνια2+
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Este ático de reciente construcción se encuentra en unos de los residenciales más exclusivos del Pau 5, playa San Juan.La vivienda consta de 200 metro...

Παράμετροι

Δημιουργήθηκε από Τεχνητή Νοημοσύνη

ΤαράτσαΑνοιχτός χώρος διαβίωσηςΞύλινο πάτωμαΜετά την ανακατασκευήΦυσικό φως

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 496ημέρες
Ενημερώθηκε: 495ημέρες

Τοποθεσίες

Carrer de Girona, Alacant / Alicante
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

ENGEL & VÖLKERS • Alicante